Eğlence Merkezleri

 
Çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken eğlence merkezlerinin bilgi ve adreslerine göz atın!
Yükleniyor...

Yükleniyor
Oasis Aquapark Çeşme

Oasis Aquapark Çeşme

Çalışma saatleri 10:00 - 17:00 arası
Çeşme'de eğlence başlıyor! Benzersiz kaydırakları ve parkurlarıyla Oasis Aquapark sizi bekliyor.

Ghetto Paintball

Ghetto Paintball

Tamamen takım oyunu olan ve İzmir’in merkezinde kapalı alan üzerine kurulu tesiste aileleriniz veya arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Go-Kart Alaçatı

Go-Kart Alaçatı

7.800 m2 alana kurulu, 350 metre uzunluk ve 6-10 metre yol genişliğine sahip olan tesisde bilgisayar destekli zaman ve tur ölçüm sistemi sayesinde daha profesyonel ve daha eğlenceli go-kart keyfi yaşa...

Park Bornova Karting

Park Bornova Karting

Park Bornova Karting 1950 m2 açık, 70 m2 kapalı tesisi ile Park Bornova AVM'de her yaştan karting sprorunu sevenlere hizmet vermektedir.

Escape İzmir Kaçış Evi

Escape İzmir Kaçış Evi

Yetişkinler için hazırlanmış oyunları ile Escape İzmir kaçış evinde arkadaş grubunuzla eğlenceli ve aksiyonlu zamanlar geçirebilirsiniz.

SecretTrap Kaçış Evi

SecretTrap Kaçış Evi

SecretTrap Kaçış Evi'nde bilgisayarda oynanan kaçış oyunlarını gerçeğe dönüştürerek, gerçek insanlarla müthiş bir maceraya yaşayabilirsiniz.

CODE232 Kaçış Evi

CODE232 Kaçış Evi

CODE232 İzmir’de gerçek zamanlı bir evden kaçış ve macera oyunudur. Konseptine uygun olarak hazırlanmış birbirinden şaşırtıcı ve heyecanlandırıcı bulmacalarla donatılmış bir ortamda, arkadaşlarınızla,...

Locked In Kaçış Evi

Locked In Kaçış Evi

Locked In, interaktif odadan kaçış oyunudur. İpuçlarını topla, bulmacaları çöz, kendini ve grubunu bu sıradışı ortamdan kurtar.

GoodLocked Evden Kaçış

GoodLocked Evden Kaçış

Yetişkinler için hazırlanmış olan GoodLocked kaçış evinde arkadaş grubunuzla eğlenceli ve aksiyonlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı

Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda; 12 bin metrekare alanlı olimpik buz pateni ve buz hokeyi salonu tribünleri, 5 bin kişilik amfitiyatrosu, yürüyüş yolları, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kort...

İzmir Optimum AVM

İzmir Optimum AVM

İzmir Optimum, Buz Pisti, Cinemaximum Sinemaları, 6D Sinema, Optimum Çocuk Kulübü, Playland Çocuk Eğlence Merkezi ve AVM içindeki farklı etkinlikleri ile alışverişin yanı sıra eğlence keyfini de ziyar...

Famecity

Famecity

Hilton İzmir'in içinde bulunan Famecity'te eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Çoşkun Lunapark

Çoşkun Lunapark

Kültürpark'ın içinde 1974 yılından bu güne varlığını sürdüren Çoşkun Lunapark güvenli, kaliteli ve ekonomik ürünleriyle yılın 365 günü her yaştan lunapark ziyaretçisini ağırlıyor.

DUYUR

Kendi etkinliğinizi, mekanınızı kaydolarak sisteme ekleyebilirsiniz.
Kaydol

TAKİPTE KAL

Hiçbir etkinlikten eksik kalmayın izmirguide bültenine abone olun.

İLETİŞİME GEÇ

Soru ve önerileriniz için bize yazın.
İletişime Geç